نمایندگی شیائومی

تعمیرات گوشی شیائومی xiaomi و تعمیر خم شدن گوشی شیائومی

تعمیرات گوشی شیائومی


امروزه مدل های مختلف تولید شده از تلفن های همراه هوشمند شیائومی توانسته نیاز های بسیاری از کاربران را رفع کند اما تعمیرات گوشی شیائومی از مهم ترین دغدغه های کاربران می باشد.

در نمایندگی رسمی شیائومی در ایران شما می توانید تمامی مدل های مختلف گوشی شیائومی را با ارزان ترین هزینه و به صورت کامل تعمیر نمایید. تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری در این مرکز همراه با گارانتی و ضمانت معتبر و البته تست و عیب یابی اولیه رایگان برای شما انجام می شود. کارشناسان و متخصصین این حوزه در این مرکز دور هم جمع آمده اند تا به بهترین شکل ممکن عملیات تعمیر گوشی شیائومی را برای شما انجام دهند.

آشنایی با ویژگی های گوشی های شیائومی

شاید بسیاری از افراد را مشاهده نمایید که علاوه بر انجام امور مختلف روزانه خود با تلفن های همراه، از طریق این محصولات دیجیتال کسب درآمد نموده و کسب و کار خود را نیز رونق می دهند.

در میان برند هایی که در زمینه تولید مدل های مختلف گوشی فعالیت می کنند، شرکت شیائومی توانسته است در بازار های خارجی و داخلی کشور خود از جمله ایران محبوبیت بسیار زیادی به دست بیاورد.

بهتر است بدانید هنوز هم قیمت گوشی های تلفن همراه یکی از اولین اولویت های خریداران می باشد.

در ایران نیز با توجه به طبقات مختلف جامعه و تفاوتی که در سطح درآمد ها وجود دارد، این اهمیت قیمت به خوبی مشاهده می شود.

شیائومی در تولید محصولات خود از جمله انواع تلفن های همراه هوشمند سعی کرده است با در نظر گرفتن استراتژی های مختلف پاسخ مناسبی به این نیاز مردم بدهد.

البته این قیمت پایین به معنای کیفیت پایین محصولات شرکت شیائومی نیست و اگر در سایت های مختلف گشت و گذار کوتاهی داشته باشید به راحتی متوجه کیفیت بالای این محصولات در مقایسه با برند های مطرح دنیا می شوید.

تعمیرات گوشی شیائومی

مهم ترین مسئله ای که بعد از خرید یکی از مدل های تلفن همراه این شرکت به وجود می آید، مسائلی در مورد تعمیرات گوشی شیائومی می باشد.

با توجه به استفاده از مواد و تکنولوژی های خاص در این تلفن ها، می توان گفت تعمیرات گوشی شیائومی نیز مانند بسیاری از برند های مطرح جهانی نیاز به تخصص و تجهیزات مناسب در این زمینه دارد.

ما در نمایندگی شیائومی سعی کرده ایم با استفاده از نیروی کار مجرب و با تجربه و همچنین تجهیزات به روز بهترین خدمات را در زمینه تعمیرات گوشی شیائومی ارائه کنیم.

علاوه بر این در تعمیرات گوشی شیائومی سعی شده است تا از به روز ترین امکانات برای پیدا کردن عیب دستگاه استفاده شود.

به همین دلیل است که ما مدعی کیفیت بالا در تعمیرات گوشی شیائومی هستیم.

در واقع زمانی که هر کدام از مدل های مختلف گوشی شیائومی شما دچار مشکل شده و آن را به مرکز ما ارجاع دهید، تعمیرکاران ما در گام اول نسبت به عیب یابی محصول اقدام می کنند.

زمانی که عیب و مشکل گوشی مورد نظر به خوبی تشخیص داده شود، عملیات تعمیر آن نیز می تواند بدون صدمه زدن به دیگر قسمت های تلفن با کیفیت بالا انجام بگیرد.

برخی از مشکلات برطرف شده در مرکز تعمیرات گوشی شیائومی

مدل های مختلف تولید شده گوشی شیائومی با توجه به مواردی مانند عدم نگهداری مناسب و صحیح، استفاده از وسایل و تجهیزات جانبی نامناسب و یا برخورد و ضربه به بدنه دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر پیدا می کنند.

در مرکز ما تعمیرات گوشی شیائومی دو دو بخش تعمیرات سخت افزاری و تعمیرات نرم افزاری صورت می گیرد.

در بخش نرم افزاری شما می توانید با سپردن تلفن همراه خود به بهترین متخصصین این حوزه در داخل کشور تمامی مشکلات نرم افزاری دستگاه خود را حل نمایید.

از جمله مشکلات نرم افزاری به وجود آمده برای این محصولات که در مرکز تعمیرات گوشی شیائومی قابل رفع شدن است می توان به موارد زیر اشاره نمود.

تعمیرات سخت افزاری گوشی شیائومی نیز شامل موارد زیر می باشد.

برای تعمیرات گوشی شیائومی به مراکز غیر مجاز مراجعه نکنید!!!!!!

یک نکته ی مهم و حیاتی برای تعمیرات گوشی شیائومی عدم مراجعه به مراکز غیر مجاز می باشد.

مهم ترین دلیل این کار را می توان تعمیرات تخصصی مدل های مختلف تلفن همراه شیائومی دانست.

استفاده از خدمات مراکز غیر مجاز و جایگزین کردن قطعات غیر اورجینال بر روی تلفن همراه شما باعث می شود تا در مدت کوتاهی دستگاه کارایی خود را از دست بدهد.

تمامی قطعاتی که در صورت نیاز برای تعویض قسمت های مختلف گوشی شیائومی شما در نظر گرفته می شوند، همگی اصل و اورجینال بوده و کیفیتی برابر با قطعه ی اصلی خود گوشی نشان می دهند.

علاوه بر این در پایان انجام عملیات تعمیرات تخصصی سخت افزاری و نرم افزاری روی این گوشی ها به مشتریان گارانتی تعمیر ارائه می شود.

این کار خودش سندی برای اثبات اطمینان از کیفیت بالای تعمیرات توسط متخصصین ما می باشد.

تعمیر خم شدن گوشی شیائومی

یکی از مشکلات اساسی که ممکن است برای گوشی های شیائومی به وجود بیاید، بحث خم شدن گوشی شیائممی در قسمت های مختلف از جمله قسمت بالای نمایشگر است که در برخی از مدل ها مشاهده و توسط کاربران گزارش شده است.

برای برطرف کردن مشکل خم شدن گوشی شیائومی باید حتما ابتدا تست و عیب یابی اولیه روی این گوشی انجام شود تا قسمت های خراب شده دستگاه و همچنین قسمت های درگیر در خرابی که باعث خرابی های دیگر قسمت ها نیز شده اند به صورت کامل مشخص شوند. در بررسی های به وجود آمده مهم ترین دلیل اینکار وارد شدن ضربه به قسمت های مختلف دستگاه و یا افتادن گوشی از ارتفاع می باشد که تیم فنی  و تخصصی نمایندگی شیائومی تمامی این مشکلات را برای شما برطرف می کند.

در صورتی که با مشکل خم شدن گوشی شیائومی خود رو به رو هستید باید به صورت حضوری به این مرکز مراجعه نموده و دستگاه را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید تا با ابزار و تجهیزات پیشرفته تست و عیب یابی دستگاه شروع شود.

در صورتی که عملیات مورد نظر برای تعمیر گوشی شیائومی امکان پذیر نبود باید به جای قطعات خراب شده دستگاه از قطعات جدید و اصلی و اورجینال به جای قطعه خراب شده استفاده نمایید.

پس از عملیات تعمیر یا تعویض می توانید از گارانتی معتبر تعمیر نیز در این مرکز استفاده نمایید و به اصطلاح کیفیت خدمات ارائه شده برای شما به صورت کامل تضمین می شود تا در صورت بروز هر گونه مشکل در آینده بتوانید از خدمات نمایندگی شیائومی به بهترین شکل ممکن استفاده نمایید.

 

۴.۷/۵ - (۱۲ امتیاز)
خروج از نسخه موبایل