تعمیر گوشی خاموش شیائومی یکی از مهم ترین خدماتی است که در نمایندگی این برند به مشتریان ارائه می شود.

با توجه به فروش بالایی که گوشی های شیائومی در کشورمان دارند، پشتیبانی کامل از آن ها توسط نمایندگی شیائومی می تواند بهترین فرصت باشد تا همه مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری مدل های مختلف را به راحتی برطرف نمایید.

در این مطلب قصد داریم به بررسی تعمیر گوشی خاموش شیائومی بپردازیم و به شما بگوییم که در صورت بروز مشکلات نرم افزاری می توانید خودتان به راحتی آن را برطرف نمایید در حالی که برای مشکلات سخت افزاری حتما باید از تیم فنی و تخصصی نمایندگی شیائومی کمک بگیرید.

تعمیر گوشی خاموش شیائومی

تعمیر گوشی خاموش شیائومی

گوشی های شیائومی ممکن است به دلایل مختلف سخت افزاری و نرم افزاری دچار مشکل شده و روشن نشوند یا در برخی از موارد مراحل روشن شدن آن ها کامل نشود و دوباره خاموش شوند.

البته برخی از مشتریان گزارش داده اند که گوشی آن ها در هنگام کار به ناگهان خاموش شده و دوباره خود به خود روشن می شود.

این مشکلات همگی می توانند ریشه های سخت افزاری و یا نرم افزاری داشته باشند.

مهم ترین و اولین کاری که در هنگام مواجهه با گوشی خاموش شیائومی باید انجام بدهید، تست کردن سلامت شارژ دستگاه و همچنین میزان شارژ باتری آن است.

اگر مشکل از خالی شدن کامل باتری دستگاه باشد، به مدت ۱۵ دقیقه آن را در شارژ نگه دارید تا در صورت سلامت دیگر قسمت ها بتوانید گوشی را روشن کنید.

اگر مشکلات گوشی مربوط به نرم افزار نبوده و یا شما اطلاعاتی در مورد قسمت های مختلف سخت افزاری یا نرم افزاری دستگاه ندارید، بهتر است در اولین فرصت برای تعمیر گوشی خاموش شیائومی خود به نمایندگی مراجعه کنید.

در این مرکز یک تیم فنی و تخصصی با استفاده از تجهیزات روز دنیا ابتدا به عیب یابی دستگاه پرداخته و سپس با توجه به مشکل به وجود آمده و قسمت هایی که خراب هستند، عملیات تعمیر بر روی گوشی انجام می شود.

مشکلات نرم افزاری که باعث خاموش شدن گوشی شیائومی می شوند

تعمیر گوشی خاموش شیائومی

نه تنها گوشی های شیائومی بلکه همه مدل های دیگر برند ها نیز ممکن است به دلایل مختلف از جمله دلایل نرم افزاری دچار نقص فنی شده و خاموش شوند.

در این حالت دکمه پاور دستگاه با فشار دادن هیچ عملکردی روی آن نخواهد داشت و دستگاه همچنان خاموش است.

در اولین گام سعی کنید گوشی خود را با نگه داشتن دکمه پاور در صورتی که از سلامت آن مطمئن هستید، ریستارت کنید.

این کار باعث می شود تا قسمت هایی که به اصطلاح هنگ کرده اند بسته شده و دستگاه به حالت اولیه و عادی خود برگردد.

در صورتی که این گزینه نیز روی گوشی جواب نداد باید عملیات ریست گوشی را در دستور کار قرار دهید.

به دلیل استفاده و نصب برخی از بدافزار ها ممکن است قسمت هایی از گوشی کارایی خود را از دست داده باشند و همین موضوع باعث عدم روشن شدن دستگاه شود.

فقط نکته ای که باید در نظر داشته باشید، تهیه بکاپ یا پشتیبان از گوشی قبل از عملیات ریست است.

در صورتی که با ریست نیز گوشی به حالت اولیه برنگشت باید سیستم عامل آن را حذف کرده و دوباره نصب نمایید که به این عملیات همان فلش کردن گفته می شود.

اگر مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی شما به دلایل نرم افزاری باشد، قطعا این راه حل ها می تواند آن را برطرف نماید.

در غیر این صورت و اگر مشکل از سخت افزار دستگاه باشد حتما باید به یک مرکز معتبر برای تعمیر گوشی خاموش شیائومی در نمایندگی این برند مراجعه نمایید تا مشکل شما را برطرف نمایند.

تعمیر گوشی خاموش شیائومی با تجهیزات روز

تعمیر گوشی خاموش شیائومی

همانطور که گفتیم خاموش شدن گوشی شیائومی می تواند به دلایل مختلف سخت افزاری از جمله خراب شدن دکمه پاور دستگاه، مشکلات ال سی دی، ایراد و نقص در برد دستگاه و … باشد.

البته اگر باتری نیز از نظر سخت افزاری دچار نقص شده باشد شما تا تعویض باتری به هیچ وجه نمی توانید دستگاه را روشن کنید.

در این مرکز یک تیم فنی و تخصصی مجرب دور هم جمع شده اند و ابتدا با استفاده از تجهیزات و دستگاه های به روز، عیب های گوشی شما را تشخیص و تعمیرات گوشی شیائومی را به بهترین نحو انجام می دهند.

بعد از مرحله عیب یابی، متناسب با مشکل به وجود آمده از قطعات مناسب و پیشرفته برای تعمیر سریع و با کیفیت گوشی استفاده می شود.

نکته مهمی که در تعمیر گوشی خاموش شیائومی باید به آن اشاره کنیم، استفاده از قطعات اصلی و اورجینال به جای قطعات معیوب و خراب شده دستگاه می باشد.

این کار باعث می شود تا بعد از روشن شدن گوشی شاهد کارایی دوباره آن برای رفع نیاز های کاربران باشیم.

پس در صورتی که گوشی شیائومی شما به هر دلیلی دچار نقص فنی شده و یا خاموش شده است، حتما از خدمات نمایندگی شیائومی در تهران برای تعمیر این گوشی ها که محدودیتی در مدل نیز ندارد استفاده نمایید.