نمایندگی شیائومی در کرج علاوه بر امکان مراجعه حضوری به این مرکز این امکان را در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید بعد از مشاوره و راهنمایی و تیم فنی و پشتیبانی ما بتوانید از خدمات ارائه شده از طریق ارسال گوشی خود با پیک معتمد این مجموعه و یا تیپاکس استفاده نمایید. خدمات ویژه برای تعمیر گوشی شیائومی در این مرکز در نظر گرفته شده است که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به راحتی تمامی مشکلاتی که برای گوشی های شیائومی از نظر سخت افزاری و نرم افزاری به وجود می‌آید را در سریع ترین زمان ممکن برطرف نمایید. در ادامه نگاه کوتاهی خواهیم داشت به تمامی خدماتی که به صورت ویژه در نمایندگی رسمی شیائومی در ایران ارائه می‌شود.

نمایندگی شیائومی در کرج

با توجه به اینکه گوشی های شیائومی طرفداران بسیار زیادی در شهرهای مختلف کشور دارند و البته درخواست های بسیار زیادی که از طرف شهرستان های اطراف تهران برای عملیات تعمیر سخت افزاری و نرم افزاری گوشیهای مختلف شیائومی مطرح شده است، تیم فنی و تخصصی این مرکز خدمات ویژه‌ای را برای تعمیر گوشی های شیائومی در کرج در نظر گرفته است. برای تعمیر گوشی های شیائومی در کرج شما می توانید علاوه بر مراجعه حضوری به این مرکز که در میدان ولیعصر تهران قرار گرفته است، از طریق ارسال پیک‌معتمد شرکت و یا تیپاکس به راحتی از خدمات این مجموعه استفاده نمایید.

کاهش هزینه های ایاب و ذهاب و همچنین اطمینان بسیار بالا برای تعمیر با کیفیت گوشی ها از جمله مزیت های شما می توانید از طریق خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر گوشی شیائومی در کرج بهره مند شوید.

نکته مهمی که باید در مورد خدمات ارائه شده در این مرکز به آن اشاره کنم این است که هیچ گونه محدودیتی برای مدل و سری گوشی های شیائومی و یا تعمیر بخشی مختلف آنها وجود ندارد و تمامی عملیات تعمیر و یا تعویض بخش سخت افزاری گوشی های شیائومی با استفاده از ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته در این مرکز انجام میشود.

نمایندگی شیائومی در کرج

مشکلات آپدیت گوشی های شیائومی در کرج

بسیاری از کاربران یکی از گوشی های شیائومی در کرج استفاده می کنند نیز مشکلاتی را در مورد آپدیت گوشی های شیائومی بخصوص برای مدل های خواصی مانند poco m3 گزارش داده اند که برای برطرف کردن این مشکلات حتماً باید از خدماتی که نمایندگی شیائومی در کرج برای شما در نظر گرفته است استفاده نمایید. نکته ای که باید در اینجا به آن اشاره کنم این است که بهتر است قبل از آپدیت گوشی های شیائومی حتما از طریق راه های ارتباطی با پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته واتساپ با تیم پشتیبانی نمایندگی شیائومی در ارتباط باشید تا بتوانید سوالات خود را در مورد آپدیت مدل گوشی مورد نظر و خطراتی که ممکن است شما را تهدید کند بپرسید.

نمایندگی شیائومی در کرج

تعویض قطعات و قطعات اصلی و اورجینال

در برخی از موارد مانند خراب شدن تاچ و ال سی دی گوشی های شیائومی عملیات تعمیر بر روی این گوشی ها امکان پذیر نبوده و به دلیل حجم خرابی‌ها هزینه‌های عملیات تعمیر ممکن است بسیار بالاتر از تعویض قطعه مورد نظر باشد. در این صورت شما باید برای تعویض قطعه خراب شده اقدام نمایید که متاسفانه بسیاری از مشتریان با توجه به هزینه های پایین تر قطعات فرعی و فیک برای خرید این قطعات اقدام می‌کنند که در کوتاه مدت می تواند باعث خراب شدن همان قطعه و در بلندمدت باعث خراب شدن و دیگر قطعات سخت افزاری و خراب شدن کامل گوشی شود.

به همین دلیل تیم فنی و تخصصی نمایندگی شیائومی تمامی قطعات مختلف گوشی های شیائومی را به صورت اصلی و اورجینال با ضمانت نامه کتبی در اختیار شما قرار می دهد. دقت داشته باشید هر چند شما برای خرید لوازم جانبی اصلی گوشی شیائومی هزینه بیشتری را پرداخت می کنید اما سلامت و کارایی دستگاه خود را تضمین کرده و در بلندمدت باعث حفظ آن و کاهش هزینه های عمل تعمیرات گوشی می شوید.

 

گارانتی و ضمانت نامه معتبر در نمایندگی شیائومی در کرج

نمایندگی شیائومی در کرج این امکان را به شما میدهد تا بتوانید پس از عملیات تعمیر گوشی خود را در همان محیط نمایندگی تست نموده و از صحت انجام عملیات تعمیر مطمئن شوید. بعد از این کار در زمان مشخصی گارانتی معتبر تعمیر در اختیارشان قرار می‌گیرد و در صورت بروز هرگونه مشکل برای قطعات تعویض شده و یا خدمات تعمیرات ارائه شده بتواند به صورت رایگان است خدمات نمایندگی شیائومی استفاده کنید.

البته با توجه به اینکه در این مرکز از ابزار و تجهیزات بسیار به روز و پیشرفته برای تست و عیب یابی اولیه دستگاه و همچنین عملیات تعمیر استفاده می‌شود و البته تیم فنی و تخصصی این مجموعه آشنایی کاملی با قسمت‌های سخت افزاری گوشی های شیائومی دارند و در دوره های جدید با فناوری های جدید به کار رفته در گوشی های شیائومی نیز آشنا می‌شوند می‌توانیم بگوییم که کیفیت عملیات تعمیر بالاست و همین موضوع این امکان را به ما می دهد تا بتوانیم خدمات خود را به صورت کامل تضمین کنیم.