نمایندگی شیائومی

وقتی گوشی شیائومی خاموش میشود و دیگر روشن نمیشود باید چه کار کنیم؟

گوشی شیائومی خاموش میشود و دیگر روشن نمیشود

خاموش شدن گوشی های شیائومی یکی از مهمترین مواردی است که بسیاری از کاربران با آن روبرو هستند و سوالات بسیار زیاد در این زمینه مطرح می کنند. برای مسافرت به صورت کامل به شما توضیح دهیم که وقتی گوشی شیائومی خاموش میشود و دیگر روشن نمیشود باید چه کاری انجام دهید؟

علاونه بر مطالعه این مطلب در صورتی که قصد دارید تمامی مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری مدل های مختلف قدیمی و جدید گوشی های شیائومی را برطرف کنید، می توانید از خدمات ویژه ای که نمایندگی شیائومی برای تعمیر گوشی شیائومی در نظر گرفته است استفاده نمایید.

همچنین در صورت نیاز می توانید از قطعات اصلی و اورجینالی که در قسمت تعویض قطعات گوشی های شیائومی در نظر گرفته شده است و جای قطعات خراب شده و سوخته شده گوشی های شیائومی استفاده کنید که در این مرکز با ضمانت و گارانتی رسمی و معتبر به شما ارائه می شود.

دلیل خاموش شدن گوشی شیائومی

امروزه بحث آپدیت گوشی های شیائومی و خاموش شدن گوشی ها به خصوص برای مدل هایی مانند ردمی ۹ تی و پوکو ام تری موارد مختلفی را به وجود آورده است که در ادامه سعی کنیم تا تمامی دلایل خاموش شدن گوشی های شیائومی را به صورت کامل مورد بررسی قرار دهیم.

خاموش شدن گوشی به دلیل آپدیت نرم افزاری

مشکلات مربوط به آپدیت نرم افزاری برای مدل های مختلف گوشی های شیائومی بخصوص مدل پوکو ام تری و ردمی ۹ تی به وجود می آید و این مشکل باعث می‌شود تا گوشی شما بعد از آپدیت شدن خاموش شده و دیگر روشن نشود.

بررسی ها و تحقیق هایی که تیم فنی و تخصصی نمایندگی شیائومی انجام داده است نشان می دهد که مشکلات به وجود آمده برای گوشی های شیائومی بعد از آپدیت شدن ممکن است باعث خرابی های از نظر سخت افزاری شده و صدماتی را به قسمت های سخت افزاری مانند مادربرد دستگاه نیز وارد کند.

در برخی از موارد نیز با یک ریست فکتوری کامل گوشی می توانید دوباره آن را روشن کرده و به صورت کامل گوشی را به حالت اولیه برگردانید اما این موضوع برای دو مدل گوشی که آپدیت آنها از نظر نرم افزاری با مشکل روبرو شده است امکان پذیر نبوده و حتماً باید عملیات تعمیر سخت افزاری بر روی گوشی انجام شود.

ریخته شدن آب یا مایعات

آب و مایعات مختلف یکی از مهمترین دغدغه ها و نگرانی های دارندگان گوشی های شیائومی مخصوص گوشی های مدل های پایین رده ای هستند که با ریخته شدن آب یا مایعات بر روی آنها ممکن است مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری برای مدل های مختلف این گوشی ها به وجود بیاید.

تیم فنی و تخصصی نمایندگی شیائومی با توجه به بررسی هایی که انجام داده است متوجه شده است که اگر گوشی شما به مدت زمان زیادی در داخل آب قرار بگیرد و یا حجم زیادی از آب و مایعات بر روی آن ریخته شود می کند از نظر نرم‌افزاری و سخت‌افزاری دچار مشکل شده و خاموش شود. در این حالت باید به دنبال پرسشی از جنس وقتی گوشی شیائومی خاموش میشود و دیگر روشن نمیشود و پاسخ مناسب برای آن باشید.

بهترین کاری که در این حالت باید انجام دهید این است که گوشی را به هیچ عنوان از نظر نرم‌افزاری و سخت‌افزاری روشن میکنیم و تلاش برای روشن کردن آن نداشته باشید و در سریعترین زمان ممکن را به مرکز مطمئن و معتبر ارجاع دهید تا عملیات تعمیر و تعویض قطعات مختلف گوشی خاموش شیائومی بر روی آن انجام شود.

خراب بودن دکمه های سخت افزاری و باتری دستگاه

از جمله مهمترین دلایل دیگری که ممکن است باعث شود تا با این پرسش روبرو شوید که وقتی گوشی شیائومی خاموش میشود و دیگر روشن نمیشود باید چه کاری انجام دهید این موضوع می باشد که ممکن است دکمه های سخت افزاری خاموش روشن دستگاه شما به صورت کامل خراب شده باشد و هیچ گونه عملکردی روی دستگاه نداشته باشند.

علاوه بر این اگر باتری گوشی شما به صورت کاملا از کار افتاده باشد به صورت ناگهانی شرایط خاموش شدن گوشی شیائومی که دیگر قابلیت روشن کردن آن را نخواهید داشت.

در برخی از موارد خراب شدن شارژر گوشی این موضوع شود که گوشی شیائومی شما خاموش شده و دیگر نمی توانید آن را روشن کنید که با تعویض شارژ با استفاده از شارژر های دیگر می توانید این موضوع را به راحتی تست نمایید.

راهکار اصلی وقت گوشی شیائومی خاموش میشود و دیگر روشن نمیشود؟

برای پاسخ دادن به این پرسش که وقتی گوشی شیائومی خاموش میشود و دیگر روشن نمیشود چه کار کنیم باید ابتدا به سراغ گارانتی گوشی خود بروید و اگر هنوز مدت زمان گارانتی گوشی شما مانده است و گوش شما شامل گارانتی میشود با شرکت گارانتی کننده تماس گرفته و موضوع را مشکل خود را با آنها در میان بگذارید.

شرکت گارانتی کننده موظف است تا تمامی مشکلاتی که از نظر سخت افزاری بر روی گوشی شما به دلایل اصلی و بدون دخالت شما به وجود آمده است را برطرف نماید.

در صورتی که گوشی شما شامل گارانتی نمی شود و یا مشکلاتی که برای گوشی شما به وجود آمده است باعث میشود که شرکت گارانتی کننده از انجام عملیات گارانتی و تعویض و تعمیر قطعات آن سرباز بزنند باید حتما به یک مرکز مطمئن و بروز مانند نمایندگی xiaomi مراجعه کرده تا مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری وجود آمده برای گوشی خود را در سریعترین زمان ممکن برطرف نماید.

تعویض قطعات و تعمیر آن ها

زمانی که گوشی شما خاموش شده و دیگر نمی تواند آن را روشن کنید ممکن است مشکلاتی برای قسمت‌های سخت افزاری دستگاه به وجود آمده باشد که تیم فنی و تخصصی نمایندگی شیائومی می کنند تا این مشکلات را با استفاده از ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته و تعمیر قسمت های سخت افزاری دستگاه برطرف نماید و اگر چنین چیزی امکان پذیر نبود باید حتما برای تعویض قطعات مورد نظر قطعات اصلی و اورجینال از طریق این نمایندگی اقدام نمایید.

تمامی قطعات تعویض شده در نمایندگی شیائومی همراه با گارانتی و ضمانت نامه کتبی و معتبر بوده و به شما این امکان را می دهد تا به راحتی بتوانید با پاسخ وقتی گوشی شیائومی خاموش میشود و دیگر روشن نمیشود و تعویض قطعات آن این مشکلات را برطرف نمایید.

خروج از نسخه موبایل