نمایندگی شیائومی در بازار موبایل تهران امکانات مختلفی را برای تعمیر انواع مدل های مختلف گوشی این برند از نظر سخت افزاری و نرم افزاری در اختیار شما قرار می دهد تا در صورت بروز هرگونه مشکل برای مدل های مختلف گوشی خود به راحتی بتوانید عملیات تعمیر را در این مرکز انجام دهید‌.

البته بهتر است بدانید که نمایندگی شیائومی در بازار موبایل مرکز خدمات دهی اصلی ندارد و برای استفاده از خدمات ما که در ادامه به آن‌ها را به صورت کامل مورد بررسی قرار می دهیم باید به نمایندگی در میدان ولیعصر و پاساژ تجاری نور مراجعه نمایید.

 

خدمات نمایندگی شیائومی در بازار موبایل

نمایندگی شیائومی در این مرکز تمامی مدل های گوشی این برند را به صورت صفر تا صد با تجهیزات و ابزار کاملا پیشرفته و به روز تعمیر می کند.

ابزاری که در تیم فنی و تخصصی مرکز شیائومی قرار گرفته است در تست و عیب یابی اولیه مدل های مختلف گوشی این برند به راحتی حیوانات به وجود آمده برای هر قسمت را مشخص می‌کنند تا تیم فنی و تخصصی به خوبی بتواند در مراحل تعمیر این قسمتها را تست کرده و مشکلات به وجود آمده برای آنها را برطرف نماید.

نکته جالب توجه در مورد خدمات این مرکز این است که تمامی مدل های گوشی شیائومی و مدل‌های قدیمی این برند که دیگر در چرخه تولید برند حضور ندارند نیز توسط نمایندگی ما به صورت کامل پشتیبانی و تعمیر می شوند.

تعمیر گوشی شیائومی در دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری انجام می‌شود و شما تمامی مشکلات مربوط به تاچ ال سی دی و یا خاموش یا روشن شدن گوشی و همچنین مشکلات مربوط به سخت افزار در قسمتهای مختلف مانند دوربین و یا باتری را می توانید در قسمت تعمیرات سخت افزاری گوشی شیائومی انجام دهید.

مشکلاتی مانند عدم آنتن دهی درست یا اجرای نامناسب برخی از برنامه ها بر روی گوشی شما به وجود آمده است و یا قصد دارید می اکانت خود را به هر نحوی عوض کنید یا تنظیمات آن را تغییر دهید می توانید به بخش تعمیر گوشی شیائومی به صورت نرم افزاری مراجعه کنید.

 

 

نمایندگی شیائومی

تعویض قطعات اصلی

گوشی های شیائومی به جز یک شارژر قطعات و لوازم جانبی خاصی را در اولی خود ندارند و شما برای خرید لوازم جانبی اصلی شیائومی باید به این مرکز مطمئن و معتبر مراجعه کنید که نمایندگی شیائومی در بازار موبایل ایران همه لوازم جانبی مدل های مختلف گوشی این برند را به صورت کاملا اصلی و اورجینال را با قیمت بسیار مناسب تهیه کرده است و در اختیار مشتریان و کسانی که قصد استفاده از این تجهیزات برای بالا بردن کارایی و کیفیت دستگاه خود را دارند و یا تجهیزات جانبی آنها به دلایل مختلف خراب شده است قرار می دهد.

نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید این است که در صورت استفاده از تجهیزات فنی و فکر قطعاً مشکلاتی برای کیفیت ساختاری و نرم افزاری گوشی شیائومی شما به وجود خواهد آمد.

اگر در مراحل تعمیر تیم فنی و تخصصی نمایندگی شیائومی در ولیعصر متوجه شوند که قطعه خراب شده به شما قابلیت تعمیر ندارد و یا تامین شدن آن از نظر اقتصادی به صرفه نیست با استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته و همچنین سخت افزار کاملا اصلی و اورجینال و تعویض آنها اقدام می نمایند.

 

نمایندگی شیائومی در بازار موبایل ایران با کمترین هزینه قطعات اصلی و اورجینال را با گارانتی معتبر در اختیار شما قرار می دهد که ضامن کیفیت و سلامتی دستگاه شما در طول مدت استفاده خواهند بود.

 

ارائه گارانتی معتبر تعمیر

یکی دیگر از خدمات ویژه نمایندگی شیائومی در بازار موبایل ایران که به مرکزیت واحد قرار گرفته در میدان ولیعصر فعالیت میکند، ارائه گارانتی معتبر تعمیر پس از انجام عملیات تعمیر بر روی دستگاه های مختلف می باشد.

ابزار و تجهیزات پیشرفته و همچنین دانش یک تیم فنی و تخصصی که در این زمینه آشنایی کامل با تجهیزات و دستگاهها و همچنین فناوری های به کار رفته در گوشی های شیائومی را دارند، با مدیریت این مجموعه به راحتی تمامی دستگاهی که در این مرکز تأمین می‌شوند را با ارائه گارانتی معتبر برای مشتریان تضمین نماید.

مشتریان می توانند بعد از عملیات تعمیر و در هنگام تست محصول به راحتی تمام مشکلاتی که بر روی آن وجود داشت را حس نموده و صحت و سلامت دستگاه خود بعد از عملیات تعمیر و همچنین برطرف شدن مشکلات آن اطمینان حاصل نمایند.

 

نمایندگی شیائومی در بازار موبایل

راه های ارتباطی با نمایندگی شیائومی در بازار موبایل ایران

نمایندگی‌شیائومی فعالیت اصلی خود را در مرکز ولیعصر انجام می دهد و شما می توانید برای استفاده از خدماتی که تیم فنی تخصصی ما در نظر گرفته است به صورت حضوری در این مجموعه دستگاه خود را به دست متخصصین فنی ما بسپارید.

وقتی که امکان مراجعه حضوری برای شما وجود ندارد می‌توانید به راحتی از طریق پیک معتمد ما دستگاه خود را به نمایندگی شیائومی بسپارید.

در صورتی که در شهرهای اطراف مانند کرج زندگی می کنیم می توانیم به راحتی از طریق تیپاکس و یا دیگر راههای مورد اعتماد به شما گوشی خود را برای انجام عملیات تعمیر به این مرکز بفرستید.

داشته باشید در تمامی مراحل تعمیر گوشی شیائومی شما میتوانید به راحتی از طریق راه های ارتباطی قرار داده شده بر روی وب سایت و یا پشتیبانی آنلاین واتساپ با تیم فنی و تخصصی در ارتباط بوده و از روند کاری تعمیرگوشی خود مطلع شوید.