سوالات متداول

۱. تعویض صفحه نمایش گوشی من چقدر هزینه دارد ؟

اگر صفحه نمایش تلفن هوشمند شیائومی شما دچار ضرب دیدگی و یا شکستگی شد میتوانید با مراجعه به نمایندگی شیائومی بهترین و با کیفیت ترین صفحه نمایش را جایگزین کنید.با توجه به نوسانات ارز و تغییر قیمت ها جهت استعلام قیمت روز قطعه مورد نظر با شماره ۸۸۲۲۸۷۰۱ تماس حاصل نمایید.

۲. چرا سرعت و عملکرد گوشی من پایین آمده ؟!

بعضی مواقع یک ویروس ساده باعث میشود روند کارکرد گوشی هوشمند شیائومی تحت تاثیر قرار گرفته و کارایی اولیه را نداشته باشد.و ایرادات رابط نرم افزای و اندروید نصب شده بروی گوش شیائومی نیز از دیگر احتمالات است که باعث میشود کارکرد گوشی کند و غیر قابل تحمل شود. در این حالت شما میتوانید با نمایندگی شیائومی تماس حاصل کرده و از مشاوره کارشناسان نمایندگی بهره ببرید.

۳. چرا شارژ گوشی من به سرعت خالی می شود ؟!

خالی شدن شارژ گوشی شیائومی دلایل متعددی دارد . یکی از این دلایل خرابی و فرسودگی باطری گوش شیائومی است و نیاز است تا باطری جدید جایگزین شود. اما در بعضی مواقع ایرادات نرم افزاری نیز باعث میشود مصرف باطری از حالت عادی خارج شده و موجب شود روند خالی شدن شارز غیر طبیعی باشد.جهت بررسی و رفع ایراد میتوانید به نمایندگی شیائومی

۴. چرا کلید های صدا و خاموش و روشن کردن گوشی من درست عمل نمیکند؟

بعد از مدتی استفاده از گوشی های شیائومی یکی از ایراداتی که به نسبت متداول است عدم عملکرد صحیح کلید های کم و زیاد کردن صدا و دکمه خاموش و روشن است.این ایراد بر اثر فرسودگی فلت و کلید های مربوطه است که توسط نمایندگی شیائومی قابل تعمیر و یا تعویض است.

۵. چگونه حساب می اکانت خودرا بازیابی کنم ؟!

در گوشی های شیائومی از ساختار امنیتی قدرتمندی به نام Mi Account استفاده میشود تا هم امنیت گوشی حفظ شود و هم در صورت به سرقت رفتن گوشی امکان استفاده از گوشی شیائومی و دسترسی به اطلاعات آن به وجود نداشته باشد. اما بعضا پیش میاید که افراد اطلاعات می اکانت خود را فراموش کرده و دسترسی به آن ندارند. در همین راستا کارشناسان نمایندگی شیائومی این آمادگی را دارند مشتریان گرامی را راهنمایی کرده و در راستای حذف اکانت شیائومی در صورت نیاز اقدامات لازم را انجام دهند.

ویژگی های رابط کاربری MIUI11

یکی از جذاب ترین بخش های خرید و استفاده از گوشی های شیائومی رابط کاربری جذاب این محصولات است که با معرفی رابط کاربری MIUI 11 شیائومی می تواند بیشتر از قبل مورد توجه قرار بگیرد.

بررسی رام چین و گلوبال

تفاوت رام چین با گلوبال در دو نسخه ی متفاوت از گوشی های هوشمند شرکت های چینی از جمله شیائومی هستند که از نظر قیمت و ساپورت زبان فارسی یا برنامه های گوگل می باشد.

به کمک ما نیاز دارید؟

با ما در ارتباط باشید

شما می توانند با مراجعه به مرکز ما و استفاده از خدمات نمایندگی شیائومی از بابت عملکرد مطلوب دستگاه اطمینان حاصل نمایید.

آدرس دفتر

تهران، خیابان ولیعصر، تقاطع خیابان طالقانی، مجتمع نور تهران، پلاک ۸۰۹۳

تلفن های ما

۸۸۲۲۸۷۰۱   –   ۸۸۲۲۸۷۹۹   –   ۸۸۲۲۸۸۶۱   –   ۸۸۲۲۸۸۶۵

ایمیل های ما

info[at]mi-repair.ir

در تماس باشید

فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند .

    Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید