ترکیب ما از تجربه

تضمین کیفیت دستگاه شما

کارشناسان نمایندگی شیائومی با مهارت‌های فوق‌ تخصصی خود دستگاه‌ های شیائومی را به همان شکل اولیه تعمیر و بازسازی خواهند کرد.

تعمیرات لپ تاپ شیائومی

تعمیرات تخصصی انواع لپ تاپ و نوت بوک در مرکز نمایندگی شیائومی

مشاوره فروش

افراد می توانند با مراجعه به مرکز ما و استفاده از خدمات نمایندگی شیائومی خیال خود را از بابت عملکرد مطلوب دستگاه خود راحت نمایند.

تعمیرات گوشی شیائومی

انجام تمامی امور خدمات و تعمیرات گوشی های شیائومی به صورت تخصصی در مرکز نمایندگی شیائومی

تامین تمامی قطعات اصلی و جانبی

فروش و تامین تمامی قطعات اصلی و جانبی گوشی های شیائومی از قبیل شارژر،گلس،قاب و…

با کارشناسان ما تماس بگیرید !

نمایندگی شیائومی بالاترین کیفیت،تجهیزات پیشرفته

شرکت شیائومی با ورود به بازار تولید تلفن های هوشمند به دلیل استراتژی های خاصی که اتخاذ کرده بود توانست سهم بزرگی از بازار را در مدت کوتاهی به دست بگیرد.

نفوذ در کشور های مختلف از جمله کشور ایران یکی از اهداف اصلی شرکت بود که با توجه به قیمت پایین و کیفیت بالای انواع تلفن های هوشمند ارائه شده توسط شیائومی امری قابل دسترس بود.

به همین دلیل امروزه شاهد گسترش مدل های مختلف تلفن های همراه این شرکت در بین کاربران ایرانی هستیم.

همین امر باعث شده تا ما با توجه به نیاز مردم برای پشتیبانی از این محصولات، مرکز نمایندگی شیائومی را با بهترین و مجرب ترین کادر سراسر ایران تشکیل دهیم.

کار اصلی این مرکز تعمیر گوشی های شیائومی در مدل های مختلف می باشد.

زمانی که دستگاه تلفن همراه شما دچار مشکل شد می توانید به راحتی و با اطمینان کامل آن را به دست متخصصین  و تعمیرکاران این مرکز بسپارید.

این افراد با استفاده از علم روز و همچنین پیشرفته ترین تجهیزات، عیب تلفن همراه را در مرحله ی اول تشخیص داده و سپس برای تعمیر آن اقدام می کنند.

تعمیرکاران نمایندگی شیائومی ضمن انجام تعمیر در صورت نیاز قطعات معیوب را با قطعات اصلی ساخته شده توسط خود شرکت که به صورت اورجینال نیز می باشد، تعویض می نمایند.

همه ی محصولات تعمیر شده در نمایندگی شیائومی دارای گارانتی تعمیر بوده که باعث افزایش سطح اطمینان مشتریان نسبت به تعمیرات انجام گرفته شده می شود.

در کنار این فاکتور ها اگر قصد دارید تعمیر انواع تلفن های هوشمند شیائومی شما با بهترین و مناسب ترین قیمت انجام شود حتما به این مرکز مراجعه نمایید.

البته این قیمت مناسب باعث کاهش کیفیت تعمیرات نشده است و شاهد کارایی بالای محصولات بعد از تعمیر توسط تیم فنی و تخصصی مرکز شیائومی می باشیم.

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید